It's a friendly metaphor, not real school supply. Each "school supply" is $5 and you can buy as many you like.
📚
x
1
3
5
Using @username will link to your social profile
Add a video message
Add a video message
The message will be visible to you and the creator only
Support monthly and be a part of MILNER HOMESCHOOL's creative journey. Cancel anytime.
About MILNER HOMESCHOOL
creating homeschool videos and product reviews for your enjoyment.
Thank you for all your support! As a remote homeschool family operating on one income, we need all the help we can get. With your support we can achieve our homeschool dreams.