Es una metáfora amigable, no es un verdadero pizza. Cada "pizza" cuesta $5 y puedes comprar tantos como desees.
🍕
x
1
3
5
10
Usar @nombredeusuario enlazará a tu perfil social
Add a video message
Add a video message
Solo podréis ver el mensaje el creador y tú
Apoya mensualmente y sé parte del viaje creativo de Genuine Jack. Cancela en cualquier momento.
Acerca de Genuine Jack
making things on the internet
Hey 👋
I'm Jack, from the Internet!
I enjoy creating interesting things, and sometimes those projects require an investment of money. Your donation helps keep the projects, like the one you discovered, alive. 🧡