Nové vybavení - lepší kvalita/častější v ...

Nové vybavení - lepší kvalita/častější videa?

Oct 11, 2022

Ahoj přátelé!

Viděli jste mé poslední video? Pakliže nikoliv - určitě to běžte napravit! V předmětném videu se koukáme na historickou výkonnost růstových a hodnotových akciových titulů.

Dále bych chtěl poděkovat všem z Vás, kteří jste někdy podpořili chod tohoto YouTube kanálu. Zejména chci poděkovat panu Jiřímu za jeho poslední příspěvek a Romanu Gaspovi za jeho dlouho trvající podporu. Vzal jsem tedy veškeré finanční prostředky, které jsem kdy od Vás obdržel, stejnou částku jsem k těmto finančním prostředkům přidal ze svého a za pomoci těchto prostředků jsem si objednal nový mikrofon (a další vybavení - zvukovou kartu apod.) k nahrávání co možná nejlepší audio stopy.

Jelikož již mám připravené a nahrané audio stopy na zhruba tři-čtyři další videa, tak nečekejte lepší audio hned od následujícího videa. Ovšem v blízké budoucnosti určitě uslyšíte lepší kvalitu zvukové stopy a pravděpodobně i více publikovaných videí, jelikož nahrávání audio stopy mě vždy velmi zdržovalo (vzhledem k ne-kvalitě mého dosavadního mikrofonu), tedy věřím, že nové audio vybavení nejen že zlepší kvalitu mé tvorby, ovšem dovolí mi rovněž i rychlejší vytváření videí a tedy jejich častější publikaci.

Ještě jednou děkuji za Vaši podporu, kde můžete vidět, že jakoukoliv podporu navracím zpátky do mé YouTube tvorby, tedy pakliže mi chcete pomoci dále posunout můj YouTube kanál, určitě budu vděčný za jakékoliv další podpoření tohoto projektu!

Enjoy this post?

Buy Akcie a Hodnotové investování a coffee

More from Akcie a Hodnotové investování