Nové video - Nedělej zbytečné chyby!

Nové video - Nedělej zbytečné chyby!

Apr 20, 2024

Ahoj přátelé!

Je mi jasné, že většina lidí by raději ocenila video, ve kterém by zaznělo:

"Kup akcii NVIDIA a o nic dalšího se nestarej!".

Pozn.: Já sám bych do těchto akcií (při současné valuaci) neinvestoval... (viz mé předposlední video)

Je mi rovněž jasné, že když začnu hovořit o investiční psychologii a o kognitivních zkresleních, ztratím tím pozornost naprosté většiny retailových investorů.

Jsem však názoru, že se jedná o základy a pokud investor nezná tyto skutečnosti, bude se dopouštět zbytečných investičních chyb. No a pokud se investor dopouští chyb, poté je vlastně jedno, do jakých akcií bude investovat, jelikož (jak jsem Vám ostatně ukázal v předmětném videu) většina investorů je schopná prodělávat i investicemi do nejvýkonnějších akcií/fondů.

Informace pro mé aktivní podporovatele ("Patreony"): Jelikož poslední 2-3 týdny vlastně nemám téměř žádný volný čas (v blízké době hodlám publikovat článek, ve kterém vše vysvětlím), tak vlastně ani příliš nestíhám vytvářet další obsah. Ovšem chtěl bych zítra (nejpozději v pondělí) zde pro Vás publikovat video, které bude na mém YT kanálu zveřejněno příští týden. Rovněž pro Vás připravuji jeden text o mé nedávné investici a také se můžete těšit (jako vždy) - jelikož se nám blíží začátek nového měsíce - na shrnutí mých investičních výsledků v uplynulém kvartálu a na aktualizovanou tabulku s akciemi z MFI.

Děkuji za Vaši podporu a děkuji všem za shlédnutí dnes publikovaného videa!

https://youtu.be/-klX8kToj9c

Enjoy this post?

Buy Akcie a Hodnotové investování a coffee

More from Akcie a Hodnotové investování