Martha Loda
4 supporters
Розклад стрімів на 25-30.10

Розклад стрімів на 25-30.10

Oct 25, 2022

Цього тижня продовжуємо новий графік обідніх стрімів. Якщо буде електрика, звісно, бо обіцяють віялові аварійні відключення. Отож, твіч, як завжди, тут: https://www.twitch.tv/ormirian

В середу на 14:00 повертаємося до Героїв. Несподівано довелося об'єднатися лицарям, магам та ельфам з частиною некромантів під одним прапором. Король, якого вони воскресили, вийшов з-під контролю, тож частина виступила проти нього. Разом нам треба здобути під свій контроль доволі велику карту і зачистити там всіх ворогів.

https://youtu.be/Q1ti8rtLUso

В четвер о 14:00 Острів. Перший раз всі люди втекли, бо їм не було що їсти. Але тепер я принамні знаю, що робити наступного разу) Пробуємо побудувати успішне українське село вдруге.

https://youtu.be/7i1ZzGjcV4M

В неділю о 14:00 буде продовження Doom Sigil, якщо я буду у Львові. Дам знати ще в телеграмі. Цей епізод виявився таки вкрай нелегким, хоч і вкрай стильним. Принаймні на той рівень складності, який я обрала, це історія надовго. Врешті-решт, ми в самому пеклі (це Челябінськ?). Тож продовжимо проходити з третьої місії, яку вочевидь доведеться почати спочатку.

https://youtu.be/jtErOAikqrA

Enjoy this post?

Buy Martha Loda a coffee

More from Martha Loda