FOG
12 supporters
Що для мене розкіш?

Що для мене розкіш?

Sep 07, 2022

Вирішила цього разу поговорити про розкіш. Що вона для мене означає. Що для мене являється розкішшю.

Мабуть, спершу поговорю, що для мене не є розкіш.

Розкіш — для мене це не про гроші. І на що їх можна витрачати. І це не про те на що в мене є гроші, чи немає.

Отже, спершу скажу, що розкіш для мене це не одяг. Не якийсь брендовий одяг. Це не розкіш, а багатство. Хоча, якщо подумати, то в повсякденному житті, я не бачу причини носити якийсь брендовий одяг. Я люблю носити простий одяг, який зручний, та який не шкода порвати чи забруднити. Весь такий одяг в мене з секондхенду, чи мені їх віддали мої родичі. А ось на якісь події можна, чи навіть круто, щоб був гарний одяг. В мене є гарні сукні, які я спеціально для цього купляла. Ось так.

Трохи думаю, і розумію, що розкіш для мене це модний, а головніше — стильний одяг. Тому, що мені здається, що я не вмію добре все підбирати по кольору. Я навіть не знаю, по чому ще можна підбирати одяг. Тому, так. Це для мене вже розкіш. Гарно, стильний підібраний одяг на різні події.

Що ще розкіш? Техніка — це просто робочі інструменти. В мене є ноутбук, а він не новий, а вже використаний. Проте мені добре. Я можу писати скільки забажаю. Тому так, це не розкіш та не багатство, а інструмент. І тому тут головне, щоб все працювало.

Що ще в розкіш заносять? Згадала. Коштовності та всякі прикраси. Насправді я всі ці штуки не люблю на собі. Тому для інших — це може бути розкіш, а для мене це простота. Багатство, яке не зовсім потрібне. Без якого можна спокійно обійтися. Єдине про що я мрію — це золоте кільце з чорним каменем. Я хочу ось таку прикрасу. І саме для мене, ця прикраса є проявом розкоші, а не багатство.

Більше нічого не можу згадати. Тому перейду до іншої сторони цієї теми.

В книзі “Шлях митця” Джулії Кемерон написано: “Що дарує вам справжню радість? Саме це запитання потрібно ставити собі, обмірковуючи розкіш, і відповідь буде у кожного різна”.

Що ж давайте, я спробую віднайти саме таку розкіш. В такому випадку, саме каву буде проявом такої розкоші. І не просто кава, а можливість її спокійно випити та насолодитися смаком.

Для мене два роки кава була недосяжністю через погане здоров’я. Я зовсім її не могла пити. І від цього ставало так сумно. Проте я не здавалася та весь час намагалася покращити здоров’я. І ось на цьому моменті я знову можу пити каву.

Одного разу, я зробила собі каву, вийшла на подвір’я, сіла на диван, який стоїть на дворі та в саду. І ось я сиділа, дивилася вперед та дивилася на різні квіти. Вітер обвивав моє тіло, на вулиці було не дуже холодно, можливо тому, що я була тепло вдягнута. І ось в цей момент я зрозуміла, що таке щастя. Неймовірне щастя та що таке життя. Життя — це невеликі моменти, які зупинені в часі та природа навкруги. Це коли ти хочеш жити та бажаєш жити на своїх умовах, а не змирюєшся з тим, що є. Навіть, коли лежиш в ліжку, не можеш місяцями встати, то все одно можна дивитися зранку у вікно та спостерігати за сходом сонця. І це я говорю про власний досвід.

Життя — це краса, яка може бути болючою. Це як троянда зі своїми гарними пелюстками, та своїми болючими колючками.

Життя — це прекрасність.

Життя — це найвища розкіш у світі, яку ми отримуємо автоматично, коли народжуємося.

І коли ми саме живемо, а не існуємо, коли йдемо до своїх цілей, займаємося, тим чим нам подобається, або просто п’ємо чай в тиші, то ми використовуємо на повну потужність ту розкіш, яка нам дана.

Так… Я щось починала з одного, а закінчую з іншого. Ну, нічого страшного. Надіюся вам сподобалася сьогоднішня тема. Наступного разу ще не знаю про що буду говорити, але щось придумую.

Всім мирного неба.

Enjoy this post?

Buy FOG a coffee

More from FOG