ТУПА ПЕСДА..

ТУПА ПЕСДА..

Jul 10, 2023

2023 July, 05.

Літо. Фійсбук кипить і булькає:
– Не косіть траву на клумбах, довбні..
– Сама ти ТП..
Аргументи перших:
– Якщо траву косити, то потім розростеться амброзія, та різні небезпечні бур’яни. А разом з ними алергія і ціла купа підарасів.
Аргументи візаві:
– Якщо не косити, то заведуться койоти і змії.
А ті їм:
– Краще койоти і змії, ніж амброзія і підараси.
А їй у відповідь:
– Краще, але ти полюбе – тупа п…

Весело їм. Глобальні проблеми обговорюють..

Що є насправді? Самому стало цікаво і я пішов в народ. Сів на лавці коло двох бабушок. Спочатку закурив, щоб їх розтривожити, а потім просто сидів слухав. Одну звали Фіра Абрамовна, другу Юдіфь Львовна. Не гарно підслуховувати? Вони голосно говорили.
Спершу обсудили, що третя група інвалідності зараз вже  дев’ять тисяч доларів, а її ж обновлювати треба кожен рік. Пошкодували, що вже на пенсії і таке бабло мимо пропливає. З цього зрозумів, що до пенсії були якось дотичні до процесу видачі тої довідки. Потім прийшли «косарі». Бабушки почали збиратися додому – йдем, бо зараз заревуть підараси.
Але підараси забули бензин, тому одного відправили, а решта посідали під деревом в траві. Ну й їбала – я вам скажу. Я знаю про існування слова лице, але це коли лице, а там були реально їбала. Який процент серед них гомосексуалістів не знаю, а підарасів то точно сто відсотків.
З подальшого діалогу бабушок зрозумів, що то всьо родичі директорки локального «комунального підприємства». Тобто два в одному – і родичів прилаштувала і не треба за них по дев’ять тисяч платити. В них тепер бронь.

Поки бабушки обговорювали як вони голосували за вову, а він праїбав їх надії, заліз в гуглу, щоб ознайомитися з науковим підходом до косіння трави в місті. Нічого надзвичайного, все як я і думав і все логічно. Є спеціально виведена трава для газонів і її треба стригти, а траву, що росте вздовж вулиць, чи просто там де бувають машини (тобто всюди) стригти не можна категорично. Причин багато, але основних декілька. Цим створюється рай для розмноження кліщів. Друга причина не менш глобальна. Трава затримує викиди з вихлопних труб. В тому числі пилюку, яка вбирає ці викиди. Тобто можна вдихати вихлопні гази, а можна разом з ними й частинки пилюки. Частинки виводяться з організму в рази довше. Це якщо виводяться. Дим з під машин влаштований так, що концентрується при землі, а потім розноситься вітром. Тобто концентрація при землі в будь який час більша. Тобто першими страждають собаки. Маленькі собаки. Потім більші. Потім маленькі діти. Потім більші діти. Більші – в сенсі вищі. І аж потім носи дурнуватих мам, які від нєхуй в хатє дєлать пишуть в фійсбук про змій і койотів. Трава забирає на себе оту всю гидоту. Некошена трава.
Чому косять? Авторка статті пише – тому, що поганий менеджмент і не можуть розібратися – що косити, а що ні. Тут авторка не в темі. Нема там ніякого менеджменту – є злодії і підараси. Ще вона подала цікаву цифру – вже станом на зараз накосили на 19 мільйонів. До кінця року думаю накосять ще на стільки ж. Це в одному місті. Потім будуть сніг косити.
Чому так? Бо в мерії працює сто відсотків злодіїв і дев’яносто п’ять відсотків підарасів. Там ще жінки працюють? Вони асексуальні. А крадуть то всі – нема таких що не крадуть. Воно так влаштоване. Що таке асексуальні? Фригідні. Що таке фригідні? Бля – лізь в гуглу. Лінь? Ок – при зустрічі, замість добрий день, можеш сміливо казати – скільки в нас за сьогодні вкрала?
Дев’ятнадцять  мільйонів то на косіння трави вздовж вулиць. А ще є парки і таке різне. Там своя «бухгалтерія». Теж з бюджету міста. На що там в місті грошей бракує тобі кажуть? Цифри витрат з бюджету не хочеш попросити їх оприлюднити?

Ось так все примітивно? А в них взагалі все примітивно. Бо якшошо – то єсть андрюша со значком… а в андрюші мішафрідман. Без значка, але поки що справляється…

Зате – як вони борються з курінням. Прям красавчікі. Потім мені спало на думку – а мусить же ж бути ще якась причина, крім як розділити посполитих, щоб ними маніпулювати. І згадав народну мудрість – тікав, як чорт від ладану.. чортів викурюють.. вже так накурила, що всі чорти б повтікали з хати, якби були… Потім згадав хто в нас влада… Бляяяяяяяя))))
Хто там у вас до церкви в вишиванці ходить, ви казали?…
Потім згадав, як одного разу зайшов до конференц-залу в готелі на Яр Валу. Ну як зайшов – відкрив двері і вже нікуди не заходив. Випав в осад від запаху немитих тіл. Козлячого запаху тіл, що мабуть страждають на аквафобію. І знову бля паралель з «владою»…
Воно звучить смішно – вода сама по собі ніби ж не страшна, вона не може ні на кого напасти, але вони її бояться, як чорт ладану. Націю вгадаєш? Комуністи, Сер..
Згадав нещодавню розмову з Відьмою. Спитав – як миттєво відрізнити світлих від темних. Сказала – взагалі без проблем. Від темних запах гнилої плоті. І ти його відчуєш відразу.

Бензин все не несли, бабушки так і не знайшли варіант – як би то примазатися до тих дев’яти тисяч за відмазку від призову і я пішов собі. Заходжу в магазин, бачу жінка чиновника. Я знаю де вона живе. За містом. До цього магазину кілометрів з двадцять. Бере баночку йогурту. З магазину виходимо разом. Вона сідає в своє BMW і їде в бік дому. Бля – наскільки ж в неї скучне життя. Це від повного – нєхуй в хатє дєлать, поїхати через такі затори в магазин по баночку йогурту?  Вона в дитинстві саме так собі уявляла слово щастя?
Тупа песда? Не знаю. Maybe..

А десь пару тижнів перед цим пив каву в дворику вірменського ресторану. Вони себе почувають тут доволі вальяжно, то не Карабах, і поставили столики в вузенькій вуличці поруч з двориком. Чую там кіпіш. За столиком сидить реально тупа песда і верещить – мусчіна нє курітє мнє здеся, бо у міня аліргія. Збоку стоїть обвітрений чувак. Спокійно пояснює їй, що курить він на вулиці. Потім, що йому це необхідно. Що він ще позавчора був на фронті і нерви ні в пізду. Показав посвідчення навіть. Прибігла офіціантка – ще одна тупа песда і вони вже двоє накинулись на нього – мусчіна, ви порушуєте закон… Який бля в пізду закон? Те, що столики вони там незаконно поставили, то фігня. Були б бабушки, то ще б пес з ними. А тут одній тридцять, другій вісімнадцять, і вже тупі… Ну як таким не косити траву за 19 мільйонів.

А взагалі будь обережний з гнилими істотами в котрих «аліргія»…


Микола Вітер

Enjoy this post?

Buy Europe Liberal.. a coffee

More from Europe Liberal..