Agenda 2050

Feb 29, 2024

Práve počúvam najnovšie video o rôznych plánov globalistov na Rádiu Kompas, kde okrem iného riešia agendu 2050.

Čo to tá agenda 2050 vlastne je?

Zhrnutie - krátky úryvok z webu (prekladač):

https://wedocs.unep.org/bitstream/handle/20.500.11822/27672/GEO6_CH20.pdf?sequence=1

Na posúdenie budúceho pokroku pri dosahovaní cieľov trvalo udržateľného rozvoja (SDG) a súvisiacich mnohostranných environmentálnych dohôd (MEA) je potrebné ich základné ciele previesť do stručnejšieho a kvantitatívneho súboru cieľov (dobre stanovených). SDG pokrývajú širokú škálu problémov, pričom životné prostredie je zastúpené vo väčšine z nich, vrátane neenvironmentálnych cieľov. Pri interpretácii cieľov cieľov trvalo udržateľného rozvoja a súvisiacich MEA na posúdenie budúceho pokroku existuje celý rad problémov. Po prvé, aby bolo hodnotenie zamerané, je potrebné určiť výber cieľov. Ďalej musia byť tieto ciele kvantitatívne a musia používať jasné ukazovatele sprevádzané cieľovými hodnotami. {20,2; 20,3}

SDGs môžu byť štruktúrované do skupín na základe toho, ako sa zaoberajú ľudským blahobytom, udržateľnou spotrebou a výrobou a základňou prírodných zdrojov (stanovené, ale neúplné). Agenda 2030 pre trvalo udržateľný rozvoj zdôrazňuje, že ciele a ciele sú integrované a nedeliteľné a zamerané na prispievanie ku koherentným politikám udržateľnosti. Z Agendy 2030 nie je zrejmé, ako možno ciele trvalo udržateľného rozvoja synergicky implementovať. Komu odhaliť potenciálne kompromisy a synergie medzi dosiahnutím viacerých cieľov trvalo udržateľného rozvoja a poukázať na spôsoby, akými môžu tieto prepojenia riadiť, možno ich zoskupiť do cieľov zameraných na sociálne ciele alebo všeobecnejšie ľudské blaho, ciele zamerané na trvalo udržateľnú spotrebu a výrobu s ohľadom na využívanie zdrojov a prístup k nim a ciele, ktoré sa zaoberajú ochranu a riadenie prírodných zdrojov. Tieto skupiny sú obojsmerne prepojené v tom zmysle, že životné prostredie poskytuje základňu prírodných zdrojov, na ktorej sa buduje ľudský rozvoj a v konečnom dôsledku aj ľudský blahobyt, vrátane ľudského zdravia. Neudržateľné využívanie zdrojov môže nepriaznivo ovplyvniť ľudí aj planétu, čo si vyžaduje politiky, ktoré sa špecificky zameriavajú na udržateľnú spotrebu a výrobu, ako aj na spravodlivú distribúciu prírodných zdrojov a ich výhod. Prínosy pre ľudské zdravie tak závisia od cieľov trvalo udržateľného rozvoja ako celku, nielen od tých, ktoré sa výslovne týkajú zdravia alebo blahobytu. {20.3}

Ciele trvalo udržateľného rozvoja súvisiace so životným prostredím možno ďalej kvantifikovať na základe medzinárodne dohodnutých cieľov z mnohostranných environmentálnych dohôd (MEA) a vedeckej literatúry (stanovená, ale neúplná). Hoci mnohé ciele trvalo udržateľného rozvoja boli formulované v jasných a kvantitatívnych pojmoch, pre mnohé ciele súvisiace so životným prostredím je to kvantitatívne aj kvalitatívne oveľa menej. Pri niekoľkých otázkach, ako je zmena klímy a strata biodiverzity, sú ciele v MEA konkrétnejšie. Kvantifikácia cieľov SDG tak môže stavať o súvisiacich MEA. Ak chýbajú medzinárodne dohodnuté environmentálne ciele, môžu sa použiť takzvané vedecky založené ciele, ktoré sú založené na biofyzikálnych limitoch stanovených vo vedeckej literatúre. {20.4}

Hodnotenie scenára GEO-6 sa sústreďuje na súvislosť medzi potravinami, vodou a energiou, ktorá je spojená s piatimi environmentálnymi témami GEO-6 a súvisiacou multidimenzionálnou chudobou a zdravím. Výber cieľov pre hodnotenie scenárov GEO-6 kladie do popredia využívanie prírodných zdrojov so zameraním na výzvy, ktoré riešia a súvisia s cieľmi udržateľného rozvoja v oblasti potravín a poľnohospodárstva (SDG 2), vody (SDG 6) a energetiky ( SDG 7). Využívanie prírodných zdrojov je na jednej strane spojené so sociálnymi cieľmi pre prístup ľudí k potravinám, vode a energii a následne súvisiacich zdravotných dopadov (SDG 3). Na druhej strane využívanie prírodných zdrojov súvisí s kvalitou a kvantitou základňa prírodných zdrojov, ktorá je potrebná alebo ovplyvnená týmto použitím (SDG 13, SDG 14 a SDG 15). Toto zameranie a ďalšia kvantifikácia poskytujú integrovaný pohľad na environmentálny rozmer cieľov trvalo udržateľného rozvoja a súvisiacich dohôd. Výsledný súbor cieľov nie je alternatívou k tomu, čo je globálne dohodnuté, ale podmnožinou a niekedy aj zástupným nástrojom, ktorý sa má použiť na analýzu v nasledujúcich kapitolách. {20.4} (koniec úryvku)

Sú tu nejaké zákony, ktoré majú na svedomí europoslanci a idú podľa plánu, pre ktorý bola EU založená. Ak si naozaj niekto myslí, že napríklad strana Smer na Slovensku má iné plány ako poslanci rovnakej strany v EÚ, tak sa veľmi mýli.

Viac o plánoch globalistov a skutočnej pravdy o EÚ sa môžete dozvedieť aj z časopisu Radix - https://eshop.nassmer.cz/

Ohľadom vody na Slovensku som aspoň pred desiatimi rokmi niečo čítala alebo počula, že jej máme dostatok, že sú tu veľké zdroje a že ju EU chce. A teraz to vidieť, čo sa chystá, všetko sú to len prípravy, ako to tu na Slovensku zničiť.

Viac o histórii Slovenska a kresťanstva na Slovensku: https://missio-online.sk/slovensko

Všetko to majú na svedomí židia, ktorí neprijali Mesiáša Ježiša Krista za svojho Pána a Spasiteľa, vytvorili si nové zákony, ktoré nemajú nič spoločné s Božími prikázaniami. Trochu si to pozmenili, lebo už nie sú vyvoleným národom, to len klamú tých, ktorí nepoznajú Ježiša Krista, ktorý je Cesta, Pravda a Život. Majú peniaze a známosti a myslia si, že tu môžu neustále nariaďovať iným ako žiť. Ale všetka ich snaha je len do času.

Som znechutená celým týmto vývojom a viem, že za tým všetkým sa skrýva osoba plná nenávisti - diabol - tá istá osoba, ktorá poslala Ježiša Krista na kríž. Kto neprijme evanjelium, bude mať veľký problém.

Ján Krstiteľ o ňom (Pánovi Ježišovi Kristovi) povedal: „Hľa, Boží Baránok, ktorý sníma hriech sveta“ (Jn 1, 29). Ak niekto nebude spasený, tak len preto, že nechcel veriť v Ježišovo učenie, nechcel zachovávať Jeho príkazy a používať prostriedky Jeho milosti. (Katechizmus)

A tu nám chce nejaká Agenda 2050 nariaďovať ako máme žiť a čo robiť. Čo sa mňa týka, šetrím životné prostredie najlepšie ako viem. Od rodičov som sa naučila, že nemám plytvať jedlom, ale nie kvôli agende 2050, ale preto, že napríklad chudobné deti v Afrike nemajú čo jesť a preto by som mala s jedlom správne narábať. Vždy sme dostali na tanier len toľko, koľko sme zvládali zjesť. Smeti triedime, veci šetríme a odpadky odhadzujeme do košov, kde patria. Rodičia ma naučili mnoho vecí, o ktorých táto agenda nemá ani šajnu. Navyše mi dali pravú katolícku výchovu, ktorá nemá nič spoločné so súčasným modernizmom. Nepotrebujem agendu 2030 ani agendu 2050. Ďakujem, neprosím si.

Enjoy this post?

Buy Zuzana-creativesuzi33 a book

More from Zuzana-creativesuzi33