Olha Sokolova
27 supporters
Давайте знайомитися

Давайте знайомитися

Dec 18, 2023

Привіт всім!

Цей блог про історію я волію мати закритим. Дописи та лекції, які я буду проводити, будуть в доступі для тих, хто оформив тут підписку.
На це я маю дві причини:

  1. Я маю мрію - зібрати невелике ком'юніті поціновувачів історії як інструменту для рефлексій та аналізу, а не бази даних знань про ключові дати та визначних постатей. Я вірю, що в той спосіб, який я обрала, тут зберуться виключно вмотивовані люди і нас всім буде набагато цікавіше разом.

  2. Ця причина для мене особливо важлива - я хочу на постійній основі підтримувати моїх друзів, які забезпечують військових якісним такмедом. Це важливо для збереження життя тих, хто вирішив їм ризикувати щоб в мене була можливість продовжувати своє життя. І мені хотілося б робити це з вами. 50% з кожної підписки я в кінці кожного місяця передаватиму на банку моїх друзів.

    Ще частину я відкладатиму окремо і наступного року підсилю когось, хто хоче вчитися і має обмежені ресурси для цього, тому що минулого року так підтримали мене.

    Щоб вам було легше зрозуміти чи ми одне одному підходимо, я залишаю тут посилання на одну з моїх лекцій - "Історія української ідентичності".

    Ви можете її подивитися і потім вирішити - приєднуватися чи ні. Але я буду рада, якщо ви будете з нами. Так ми і з історією глибше розберемося і будемо підтримкою для тих, хто нас захищає!

Приємного перегляду і до зустрічі на наступних лекціях!

Ваша Оля.Enjoy this post?

Buy Olha Sokolova a coffee

2 comments

More from Olha Sokolova