MistMiav
55 supporters
Серце злодія, частина п'ята: Колодязь

Серце злодія, частина п'ята: Колодязь

Oct 24, 2022

Раміро видихає. Йому здається, що на зубах в нього хрумтить лід. Це, зрозуміло, неправда, але довкола так світло і холодно, що всередині все зводить, а хвіст хочеться підібрати. Погані думки лізуть у голову, але всі вони розбігаються наляканими птахами, коли дракон виливає відро холодної води.

 

Він шипить крізь зуби та набирає друге відро. Це, безперечно, бадьорить — але після ночі, що минула без сну, залишається пульсуюча втома головного болю. Якби це сталося кілька місяців тому, він би напевно послав до дідька всі справи й залишився досипати — але зараз на нього чекає Клідо, остання людина, яку Рам хотів би дратувати.

 

Раміро нахиляється до свіжої трави та відриває від неї пучок. Задумливо розглядає замерзлі на ній краплі, а потім стирає імпровізованою мочалкою залишки крові на плечах.

 

— А ось і моя рання пташка. Невже ще не околів тут? — лунає приємний жіночий голос.

 

— У мене завжди є варіант спалити тут все до біса, зате вода нарешті нагріється.

 

Софія підходить до нього дуже близько. Вона сама боса, і її пальці на ногах смішно мнуть траву. Раму вона нагадує кішку — від її насолоди світ прогинається. Вона проводить пальцем по його ключиці.

— Тобі допомогти?

Раміро хмикає:

— Не повірю, що це єдина причина, через яку ти опинилася тут зранку.

 

— Звичайно ж. Але я б воліла не залишати тебе в такому стані. Клідо чекає на тебе якнайшвидше у себе в кабінеті.

 

Раміро закочує очі, поки його співрозмовниця сідає на борт колодязя і дивиться вниз, роблячи паси руками. З глибини піднімаються струмені води, що обволікають по магічній забаганки тіло Рама. Йому здається, що це задоволення є дивним різновидом еротичних ігор — але Софія цілком серйозна, коли переміщає по тілу потоки. Вода тисне на шкіру, створюючи враження, що його гладять руками.

 

— Ну все, ось ти й готовий, — вона задоволено оглядає його. — А тепер одягатись і до Клідо. Бігом. Там вбивство.

Enjoy this post?

Buy MistMiav a coffee

More from MistMiav